Mobil

OnePlus 10 Pro Tanıtım Tarihi Açıklandı

OnePlus, OnePlus 10 Pro isimli yeni amiral gemisini duyurmaya hazırlanıyor. Kelam konusu duyuru, 11 Ocak Salı gerçekleşecek. Markanın bir amiral gemisi piyasaya sürmesinin üzerinden 2 aydan fazla vakit geçtiğini de not olarak düşelim.

Şirket, son aylardaki birçok sızıntının akabinde, OnePlus 10 Pro‘ya ilişkin siyah ve yeşil renklerde birinci resmi görselleri yayınladı. Tasarım, Samsung’un Galaxy S21 serisine benzeri formda, kamera çıkıntısını karşılamak için kıvrılan metal bir çerçeveye sahip.

OnePlus şimdi özelliklerle ilgili detayları açıklamasa da yine tasarlanan bu modülde dairesel flaşlı ve besbelli Hasselblad markalı üç kamera olduğu görülüyor. Ayrıyeten OnePlus’ın her iki modelde de mat cam kullandığı açık ve bu her vakit bir artı.

OnePlus, şu anda sadece Çin’de 10 Pro’yu piyasaya sürüyor ve Avrupa, Hindistan yahut Kuzey Amerika’da piyasaya sürülmesi için resmi bir vakit çizelgesi mevcut değil. Evvelki sızıntılar, standart OnePlus 10’un da o sırada piyasaya sürüleceğini ima ediyor. Mart yahut Nisan civarında bir lansman, markanın evvelki çıkışlarıyla tıpkı doğrultuda olacak lakin bu noktada tam olarak ne planlandığını söylemek pek de kolay değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu