Mobil

OnePlus 10 Ultra Modelinin Patent Çizimleri Ortaya Çıktı

OnePlus 10 Ultra modeline ilişkin patent çizimleri gün yüzüne çıktı. OnePlus 10 Pro modelinin tek başına piyasaya sürülmesinin akabinde gözler bir üst modele yani Ultra’ya çevrildi (Henüz kesinleşmeyen model). Şimdiyse kelam sırası Ultra’da üzere görünüyor.

Yandan akan bir kamera çıkıntısı olan Pro modeliyle kabaca tıpkı tasarımı kelam konusu. Lakin bu model bir periskop barındırıyor üzere görünüyor. Bu, klasik lensleri tercih eden OnePlus için bir birinci olacak. Telefonun art kısmında ufak bir ekran olabileceği söyleniyor. Fakat bu durumun hiçbir biçimde mutlaklığı yok.


OnePlus 10 Ultra patent çizim

OnePlus 10 Ultra modeli hakkındaki söylentiler yonga seti tarafında da şaşırtıyor. Çünkü Snapdragon 8 Gen 1 ile gelmesi beklenen modelin Dimensity 9000 ile geleceği argüman ediliyor. Bu yonga seti 10R modelinde tercih ediliyor. Ek olarak LTPO 2.0 ekran ve 80W süratli şarj dayanağı sunulacak.

Şu ana dek One Plus’ın Ultra modeli üzerinde çalıştığına dair resmi bir açıklama yapılmadı. Ayrıyeten şirketin Pro modelinin de global pazarda ne vakit piyasaya süreceği de net değil. Mart ayı içerisinde bir netlik kazanacağı söyleniyor. Bu tarihte de muhtemel Ultra modelinin resmiyete dökülmesi kelam konusu oiablir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu