Mobil

OnePlus Nord CE2 5G Çıkış Tarihi Sızdırıldı

Geçtiğimiz hafta OnePlus’ın Şubat ayı içerisinde OnePlus Nord CE2 5G (eski ismiyle Nord 2 CE) akıllı telefonunu piyasaya sürmeyi planladığını duymuştuk. Ve artık bu bilgi, akıllı sağlam sızıntı bilgiler paylaşmasıyla tanınan Max Jambor tarafından da doğrulandı.

GSM Arena’nın haberine nazaran, Max Jambor, OnePlus’ın yeni akıllı telefonunun 11 Şubat’ta satışa sunulacağını açıkladı.

Jambor, birebir vakitte Nord CE2 5G’nin LED flaş ve üç kamera barındıran kamera çıkıntısını gösteren bir imaj de paylaştı. Bu kamera çıkıntısı, Oppo Reno7 SE 5G’de gördüğümüze benziyor. Sızdırılan teknik özellikler ve görseller, Nord CE2 5G’nin daha âlâ bir kamera sistemi ve daha süratli şarj ile tekrar yapılandırılmış bir Reno7 SE 5G olacağına işaret ettiği için bu durum sürpriz değil.

Oppo Reno7 SE 5G, 33 watt gücünde şarj takviyesine sahipti. Lakin OnePlus Nord CE2 5G, 65 watt’a kadar şarj dayanağına sahip olacak. 64 MP çözünürlüğe sahip ana kamera sensörü bulunduracak olan telefon, 8 MP ultra geniş açılı bir ikinci kamera ve 2 MP çözünürlüklü üçüncü kamera ile gelecek.

Son olarak OnePlus Nord CE2 5G’nin 3.5 mm kulaklık girişine de sahip olacağını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu