Teknoloji

Opel Corsa fiyat listesi: Fiyatı yarım milyona dayandı!

Ülkemizdeki araba fiyatları son vakitlerde aldı başını gitti. Bunda çip krizinin yanı sıra döviz kurundaki oynaklığın da hissesi epey büyük. Çabucak çabucak bütün markaların çok önemli artırım uygulamaları yaptıklarına şahit olduk ve olmaya da devam ediyoruz. Pekala ancak gelinen noktada Opel Corsa fiyatları nasıl şekillendi? Dilerseniz vakit kaybetmeden anlatmaya başlayalım.

Opel Corsa fiyat listesi: Fiyatı yarım milyona dayandı!

Opel Corsa baz donanım düzeyinde kullanıcılara 1.2 litrelik akaryakıtlı bir motor ile birlikte sunuluyor. 75 beygir güç üreten bu motora ise 5 ileri olan bir manuel şanzıman eşlik ediyor. Essential olarak isimlendirilen paketin ülkemizdeki fiyatıysa hali hazırda 359.900 TL düzeyinde. Yani 360.000 TL’ye yakın bir para ödesek bile otomatik bir Opel Corsa satın alamıyoruz.

Opel Corsa hepinizin bildiği üzere şirketin B sınıfı hatchback alanında sunduğu bir araba. Bu segmentte yer alan bir arabanın bahsedilen fiyatlardan satışta olması ise oldukça üzücü.

Umarız ki döviz kurundaki oynaklık daha fazla devam etmez ve sıfır araç fiyatları en azından kabul edilebilir noktalara kadar düşer.

Zira sıfır fiyatları yükseldiğinden ötürü ikinci el pazarı da patlamış durumda. Modelin şimdiki fiyatlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu