Teknoloji

Opel Crossland Ocak fırsatı sunuyor! 120 bin TL’lik dev indirim!

Ülkemizdeki SUV merakı bir diğer. Hasebiyle da Türkiye’de SUV modelleri ziyadesiyle tercih ediliyor. Bunun şuurunda olan Opel de ülkemizde çeşitli SUV araçların satışını gerçekleştiriyor. Bunlardan biri de Opel Crossland. B sınıfı bir SUV olan Crossland, versiyon seçenekleri ve fiyat listesi sayesinde cazip görünüyor. Biz de aracın fiyat listesini sizler için mercek altına alıyoruz.

Opel Crossland fiyat listesi: Bu fiyata kaçmaz!

Opel Crossland baz donanım düzeyinde karşımıza 1.2 litrelik akaryakıtlı bir motorla birlikte geliyor. 130 beygir güç üretebilen bu motora ise 6 ileri manuel şanzıman eşlik ediyor. Essential olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise 400.900 TL olarak görünüyor.

Şayet manuel yerine otomatik şanzıman istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken bedel 487.900 TL’ye kadar çıkıyor. Olağan bunun otomatik şanzımanlı versiyon için en uygun fiyat olduğunu da söylememiz lazım.

Şayet siz de yerden yüksek araçlara meraklıysanız Opel Crossland kıymetli bir alternatif olacaktır. Araştırmalarınızı yaparken listenize bu modeli de eklemeniz hayli kıymetli. Artık dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan aracın versiyon seçenekleri ve fiyatlarıyla sizleri bai başa bırakmış olalım. İşte detaylar!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu