Teknoloji

Opel Grandland X fiyatları cep yakıyor

Türkiye’de en çok tercih edilen araba markalarından birisi olan Opel son vakitlerde fiyatlarını epey yükseltti. Bunda çip krizi ve elbette ki oynak bir hal alan döviz kurunun hissesi epey yüksek.

Aslına bakarsak yalnızca Opel’in değil öteki tüm markaların fiyatlarını güncellediğini söyleyebiliriz. Lakin bugün fiyatlarını sizlerle paylaşacağımız araç Opel Grandland X olacak. Haydi vakit kaybetmeden başlayalım.

Opel Grandland X fiyatları cep yakıyor

C-SUV modelleri ortasında yer alan Opel Grandland X, baz donanım düzeyinde 1.2 litrelik akaryakıtlı bir motor ile geliyor. 130 beygir güç üreten bu motora ise 8 ileri otomatik bir şanzımanın eşlik ettiğini söylemekte yarar var. Edition olarak isimlendirilen paketin fiyatı ise hali hazırda 694.900 TL olarak görünüyor. Şayet akaryakıt yerine dizel tercih edecekseniz fiyatın daha da artacağını söylemeden geçmeyelim.

Opel Grandland X ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi sayesinde sınıfının gereksinimlerine ziyadesiyle karşılık veriyor. Volkswagen Tiguan ve Peugeot 3008 üzere önemli rakipleri bulunan aracın tekrar de tercih edildiğini görüyoruz. Şayet Opel fiyatları biraz daha makul düzeyde tutabilseydi Grandland X çok daha başarılı satış sayıları elde edebilirdi. Aracın tüm versiyon seçenekleri ve fiyat listesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu