Teknoloji

Opera, Kripto Tarayıcı Uygulamasını Yayınladı

Opera, yerleşik bir kripto cüzdanı, kripto para birimi/NFT değiş tokuşlarına kolay erişim, merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) için dayanak ve daha fazlası üzere özellikler sunan Web3 “Kripto Tarayıcısını” beta sürümünde yayınladı.

Sunulan değerli özelliklerden biri, başlangıçtan itibaren Ethereum, Bitcoin, Celo ve Nervos dahil olmak üzere blok zincirlerini destekleyecek yerleşik emanetsiz cüzdan. Ayrıyeten Polygon ve başkaları ile iştirakler duyuruldu. Buradaki fikir, üçüncü taraf cüzdanları kullanma seçeneği ile rastgele bir uzantıya gereksinim duymadan kriptonuza erişmenize müsaade vermek. Kripto para ünitelerini yetki üzerinden kripto para ünitesine satın alabilir, kriptoyu direkt cüzdan içinde değiştirebilir, gönderip alabilir ve cüzdan bakiyenizi denetim edebilirsiniz. Hatta uygulama, kopyaladığınız/yapıştırdığınız vakit öteki uygulamaların bilgi alamamasını sağlayan inançlı bir panoya da sahip.

Sağlanan öteki bir birincil fonksiyon, kripto meraklıları ortasında yeni ve hareketli bir şey olan blok zinciri tabanlı merkezi olmayan internet olan Web3’ü desteklenmesi. Opera, blok zincir şifreleme yoluyla ekstra güvenlik sağlamanın yanı sıra, kullanıcıların GameFi üzere her türlü metaverse’de oynarken kazanabileceğiniz şeylere erişmelerine müsaade veriyor. Opera’ya nazaran, birebir vakitte Web3 marifetlerinizi geliştirmenize müsaade veren en son blok zincir haberlerini içeren bir kripto Köşesi de sunuluyor.

Opera Crypto Browsser beta olarak Windıws, Mac ve Android için mevcut durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu