Teknoloji

OperaGX, Epic Games Store’a Geldi

Opera, oyun odaklı internet tarayıcısı Opera GX’in Epic Games Store’a geldiğini duyurdu.

İnternet tarayıcı RAM, CPU ve ağ bant genişliği sınırlayıcılarının yanı sıra oyun yayın takvimi, indirimdeki oyunlar hakkında bilgiler ve genel olarak oyun haberleri içeren GX Köşesi dahil olmak üzere Opera’nın oyunculara hitap ettiğine inandığı birçok özellik ile göz dolduruyor.

Opera GX ayrıyeten, yerleşik toplumsal ağlar ve Razer ile Corsair etraf üniteleri için dinamik RGB aydınlatma efektleri takviyesi üzere oyunculara hitap edecek halde tasarlanmış öbür özelliklere de sahip. Opera GX, Epic Games Store’da yer alarak tarayıcıda ilgi görebilecek ve 62 milyon aylık etkin oyuncunun gözü önünde yer alacak.

Opera Gaming İş Geliştirme Lideri Annette de Freitas, internet tarayıcının Epic Games Store’da yer almasıyla ilgili olarak, Opera GX’in seçim yaratma ve bir oyuncu topluluğu oluşturma konusundaki ortak tutku nedeniyle Epic Games Store için harika bir seçim olduğunun altını çiziyor.

Opera GX’i Epic Games Store üzerinden indirmek için Windows yahut Mac işletim sistemlerini kullanıyor olmanız ve eser sayfasını ziyaret etmeniz gerekiyor. Olağan ki tarayıcıyı direkt Opera web sitesi üzerinden de indirme talihine sahipsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu