Mobil

Oppo A96 5G Görselleri Sızdırıldı

Akıllı telefon üreticisi Oppo, “Oppo A96 5G” isimli yeni bir telefon çıkarmaya hazırlanıyor ve bu yeni akıllı telefonun basın manzaraları ortaya çıktı. Twitter’da @evleaks kullanıcı ismiyle bilinen Evan Blass, telefonun dizaynını ortaya çıkaran birkaç fotoğraf paylaştı. Bu imgelerde telefonun çift lensli bir art kamera donanımına ve düz kenarlara sahip olduğu görülüyor.

GSM Arena’nın paylaştığı habere nazaran, Twitter’daki kimi bireyler, Oppo A96 5G’nin Apple iPhone 12’ye çok derecede benzediğini sav etse de A96’yı kendine has kılan pek çok farklılık mevcut. Bu yeni akıllı telefonun ekranında ön kamera için bir çentik yerine, ekranın sol üst kısmında bir kamera deliği bulunuyor. Bu telefonun ekran-gövde oranının yüksek olmasını sağlıyor.

Oppo A96 5G ismini bu paylaşılan imajlarla birlikte birinci sefer gördük ve bu akıllı telefonun özellikleri hakkında (5G takviyesine sahip olacağı gerçeğinin dışında) elimizde hiçbir bilgi yok. Bununla birlikte sızdırılan imgeler resmi bir internet sitesinden alınmış üzere görünüyor. Yani bu, Oppo A96 5G lansmanının yakın bir tarihte gerçekleşeceği ve çok yakında telefonla ilgili daha fazla bilgi elde edeceğimiz manasına geliyor olabilir.

Bunların yanı sıra geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız bir habere nazaran, Oppo Find X serisine üç yeni telefon eklenmesi planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu