Mobil

OPPO Find N, birinci satışında yalnızca 5 dakikada tükendi

Bugün erken saatlerde (23 Aralık 2021), OPPO Find N, anavatanı Çin’de resmi olarak satışa çıktı. Lakin yalnızca 5 dakika içinde yeni katlanabilir akıllı telefon tüm çevrimiçi kanallarda büsbütün tükendi.

Lakin, bu sırf küçük bir lansmandı ve yeni modelden sırf sonlu sayıda satın alınabilirdi. Bilhassa, birinci alıcılardan kimileri, Find N‘yi daha yüksek bir fiyata tekrar satmak için ikinci el satın aldı. Bugün, resmi satışlarının bugün erken saatlerde başladığı düşünüldüğünde, katlanabilir akıllı telefonun birinci izlenimleri ve birinci incelemelerinin epeyce âlâ olduğu ve aygıtın yalnızca 5 dakika içinde stokta kalmadığı görülüyor.

OPPO Find N, birinci satışında yalnızca 5 dakikada tükendi

Evvel aygıttan bahsedecek olursak Find N, Çinli markanın piyasada katlanabilir telefon kategorisini hedefleyen son amiral gemisi eseri. Birebir vakitte OPPO‘nun ticari olarak satılan birinci katlanabilir aygıtı. 120Hz yenileme suratına ve 5.49 inç AMOLED harici ekrana sahip 7.1 inç E5 AMOLED birincil ekrana sahip. Aygıt bir Qualcomm Snapdragon 888 SoC barındırıyor ve 33W’a kadar süratli şarjı destekleyen büyük bir 4.500mAh pil paketiyle çalışıyor. Depolama için, kullanıcılar 8 GB yahut 12 GB RAM ve 256 GB yahut 512 GB UFS 3.1 depolamayı seçebilir. Find N’nin bugün birinci resmi satışının başlamasıyla birlikte aygıt, JD.com ve Tmall dahil olmak üzere birden fazla platformda yalnızca 5 dakikada satıldığı için büyük bir ilgi gördü.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu