Mobil

Oppo Find X4 Pro ekrana gizlenmiş kamera ile geliyor!

Oppo, INNO Day 2021 etkinliğinde bu hafta birinci katlanabilir akıllı telefonunu tanıttı ve aygıt Oppo Find N ismini aldı. Bu ortada, geri çekilebilir bir kamera ve Air Glass ismi verilen artırılmış gerçeklik gözlükleri de dahil olmak üzere birkaç yeni ekleme de sergiledi.

Eş vakitli olarak Oppo, 2022 birinci çeyrekte yeni Find serisiyle gelen birinci Sinirsel Manzara Sürece Ünitesi (NPU) MariSilicon X’i de duyurdu. Şimdiye kadar, Oppo Find serisinin halefleri X3 hakkında çok az şey biliniyordu. Bununla birlikte yeni bir patent ve paylaşımla Oppo Find X4 Pro hakkında her şey muhakkak oldu.

Oppo Find X4 Pro Ekrana Gizlenmiş Kamera!

En başından itibaren ekranda bilinmeyen kamera ve gerisinde ikinci bir panel olan fütüristik bir akıllı telefonumuz olacak üzere görünüyor. Gelen imajlarda, tam ekran dizayna sahip çok şık bir Oppo akıllı telefon gösteriliyor.

Ekranın dört tarafı yuvarlak ve selfie kamerası için bir çentik yok. Yani her şey ekranda saklı. Bu yılın Ağustos ayında, üçüncü jenerasyon 400 ppi ekran teknolojisi gelişti ve işte bu yüzden kamerayı neredeyse hiç göremiyorsunuz.

Aygıtın gerisi da çok farklı. Aygıtın art kısmında dört kamera ve kamera sisteminin çabucak yanında yer alan bir flaş barındırabilen kare bir modül mevcut. Oto portre çekmek için şahane bir metot. İkinci ekran, süreçlere nazaran genel bilgileri de görüntüleyebiliyor.

Find X4 Pro muhtemelen yakın vakitte piyasaya sürülen Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 tarafından desteklenecek. Yeni modelin suratının selefinden daha süratli olması bekleniyor.

Oppo Find X4 serisi Mart 2022‘de resmi olarak gelecek. Lakin, temel bir modele ek olarak, bir Lite modeline ve çok gelişmiş bir Pro modeline sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu