Teknoloji

OPPO Watch Free, Dikkat Alımlı Sıhhat Özellikleriyle Geliyor

OPPO’nun akıllı saati OPPO Watch Free sıhhatinize dikkat etmenize sağlayacak pek çok bilhassa birlikte geliyor. 100’ü aşkın spor modunu destekleyen 6 eksenli hareket sensörü ve bir optik nabız sensörüne sahip akıllı saatin bu sensörleri algoritma kullanarak 4 spor modunu otomatik halde tespit ediyor. Münasebetiyle modları başlatmayı unutmak üzere tasalara gerek kalmıyor. Bütün aktivitelerinizi Günlük Faaliyetler üzerinden denetim edebiliyorsunuz. Saat ile birlikte gelen profesyonel koşu teklifleri formda kalma ve yağ yakma amaçlarınızı aktif bir formda gerçekleştirmenize yardım ediyor.

Ayrıyeten 24 saat nabız izlemeyi destekleyen OPPO Watch Free her saat başı nabzınızı kaydediyor. Şayet nabız çok yükselirse, akıllı kayış titreşerek kullanıcıyı sistemsiz nabız konusunda uyarıyor. Ek olarak, ayağa kalkma hatırlatmaları ve 5 dakikalık görüntüler ofis çalışanlarının rahatlamasına ve formda kalmasına yardımcı oluyor.

OPPO Watch Free, uyku meselelerinin tahliline yardımcı olmak için OSleep özelliğiyle birlikte geliyor. OSleep profesyonel, kapsamlı ve şahsileştirilmiş uyku izleme özelliğinin yanı sıra uykudan evvel, uyku sırasında ve uykudan sonra ayrıntılı tahliller gerçekleştiriyor. Bilhassa profesyonel sensörler ve gelişmiş algoritmalar kullanarak yaptığı horlama riski değerlendirmesi ile uykudaki meseleleri faal bir formda tespit ederek vaktinde tahlil teklifleri getiriyor. OPPO Watch Free bunu, kan oksijen satürasyonu izleme, optik nabız sensörü aracılığıyla nabız değişim algılama ve horlamanın bir telefon tarafından kaydedilmesi özellikleriyle destekleyerek yapıyor. OPPO Watch Free tıpkı vakitte uykudaki ortalama kan oksijen düzeyi, horlama sayısı ve azami horlama desibeli üzere göstergeleri de sergiliyor. Böylelikle uyku sırasındaki teneffüs meselelerini vaktinde tespit ediyor.

Pek çok genç kullanıcı yatmadan evvel akıllı telefonunu eline alıyor ve uyumakta zorluk çekiyor. Daha süratli uykuya dalmanıza ve daha âlâ uyumanıza yardımcı olmak üzere OPPO Watch Free size yatma vaktine ait hatırlatmalar gönderiyor ve uykuya dalma sürenizi, uyku sürenizi ve uyku aşamalarınızı tahlil ediyor. Bu çalışmayı derin ve hafif uyku tahlilleri ve süratli göz hareketleri (REM) izleme ayrıntısına kadar inerek yapıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu