Mobil

Oppo Watch Free Fiyatı ve Özellikleri

Oppo’nun uygun fiyatlı akıllı saati Oppo Watch Free, antreman ve uyku özellikleriyle dikkat çekiyor. Biz de bu videomuzda aygıtın kutusunu açıyor ve Oppo Watch Free’nin özelliklerine yakından bakıyoruz.

OPPO Watch Free, uyku problemlerinin tahliline yardımcı olmak için OSleep özelliğiyle birlikte geliyor. OSleep profesyonel, kapsamlı ve şahsileştirilmiş uyku izleme özelliğinin yanı sıra uykudan evvel, uyku sırasında ve uykudan sonra ayrıntılı tahliller gerçekleştiriyor. Bilhassa profesyonel sensörler ve gelişmiş algoritmalar kullanarak yaptığı horlama riski değerlendirmesi ile uykudaki problemleri aktif bir halde tespit ederek vaktinde tahlil teklifleri getiriyor. OPPO Watch Free bunu, kan oksijen satürasyonu izleme, optik nabız sensörü aracılığıyla nabız değişim algılama ve horlamanın bir telefon tarafından kaydedilmesi özellikleriyle destekleyerek yapıyor.

OPPO Watch Free birebir vakitte uykudaki ortalama kan oksijen düzeyi, horlama sayısı ve azami horlama desibeli üzere göstergeleri de sergiliyor. Böylelikle uyku sırasındaki teneffüs problemlerini vaktinde tespit ediyor.

OPPO Watch Free, 100’den fazla spor modunu destekleyen 6 eksenli hareket sensörü ve bir optik nabız sensörüyle birlikte geliyor. Bu sensörler algoritma kullanarak 4 spor modunu otomatik formda tespit ediyor. Münasebetiyle modları başlatmayı unutmak üzere tasalara gerek kalmıyor. Bütün aktivitelerinizi Günlük Faaliyetler üzerinden denetim edebiliyorsunuz. Eserle birlikte gelen profesyonel koşu teklifleri formda kalma ve yağ yakma amaçlarınızı aktif bir biçimde gerçekleştirmenize yardım ediyor.

Ayrıyeten 24 saat nabız izlemeyi destekleyen OPPO Watch Free her saat başı nabzınızı kaydediyor. Şayet nabız çok yükselirse, akıllı kayış titreşerek kullanıcıyı sistemsiz nabız konusunda uyarıyor. Ek olarak, ayağa kalkma hatırlatmaları ve 5 dakikalık görüntüler ofis çalışanlarının rahatlamasına ve formda kalmasına yardımcı oluyor.

OPPO Watch Free, Bildiri Bildirimleri, Gelen Arama Bildirimleri, Arama Reddi, Telefonumu Bul ve Müzik Playback Denetim üzere hayatı kolaylaştıran özelliklere sahip. Böylelikle akıllı saatinizi akıllı telefonunuzun bir uzantısı olarak kullanabilir ve hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. Uzun pil ömrüne sahip OPPO Watch Free’nin pili 14 gün dayanıyor ve yalnızca 5 dakikalık bir şarjla akıllı saatinizi bütün gün kullanabiliyorsunuz.

Vanilya ve Siyah renklere sahip OPPO Watch Free’nin, Türkiye’de tavsiye edilen satış fiyatı KDV dahil 1.149 TL.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu