Teknoloji

Oyuncular İçin El Masajı Yapabilen Aygıt: Hand Massager

PC oyun şirketleri vakit zaman yeni eserler sunabiliyor, lakin neredeyse hepsinin ortak bir özelliği var: eser ne olursa olsun “gaming” ibaresi kullanmaları. Hatta kısa mühlet evvel farklı bir eser olan oyuncu tulumu bile görmüştük. Bauhutte artık işi farklı noktaya taşıyarak oyunculara el masajı yapan bir aygıt tanıttı: Hand Massager.

Satıcı, yeni masaj aygıtını web sitesinde “Oyun öncesi ve sonrası el bakımının yeni bir gelenek olduğunu” belirten bir iletiyle pazarlıyor. Eser ayrıyeten oyuncuların oyundan evvel ellerini ısıtmasına, molalar ortasında sirkülasyonu hızlandırmasına ve sert parmakları gevşeterek eli serinletmelerine yardımcı olabilecek yeteneklere sahip.

Hand Massager, akupresür (Genel olarak makul noktalara ovma yoluyla bölgede toplanan güç yoğunluğunun dağıtılması ve ilgili noktalarla temaslı organların bu halde rahatlatılmasına dayanır. – Vikipedi) modu ve parmak çekme modu olmak üzere iki farklı ayar kullanarak kullanıcının elini saran 15 katmanlı bir hava yastığı içeriyor. Aygıt ek olarak sirkülasyonu azaltmak ve artırmak için üç başka masaj programı sunmakta.

Bauhutte ayrıyeten portatif ayak masaj aleti ve Gaming Mattress isimli oyuncu yatağı üretmişti. Son olarak eserlerin birden fazla, Amazon Japonya tarafından hizmet verilen teslimat alanlarıyla hudutlu görünüyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu