Teknoloji

Pixelmator Pro, Motion Biçimi İçin Takviye Kazandı

Pixelmator Pro, orijinal bir güncellemeyi kullanıcılarına sundu. Pixelmator Pro 2.3.4 güncellemesi, Motion dışa aktarma yetenekleri sunarak kullanıcıların uygulama içinde kompozisyonlar oluşturmasına ve akabinde bunları görüntü için kolay kolay hareketli grafiklere aktarmasına imkan tanıyor.

Motion, sinemalarda kullanılmak üzere başlıklar ve geçişler oluşturmak için Apple Final Cut Pro’da kullanılıyor. Pixelmator Pro ile yeni entegrasyon, direkt Motion objeleri olarak kullanılabilecek illüstrasyonlar ve varlıklar oluşturmanıza fırsat veriyor.

Bu güncelleme tıpkı vakitte SVG belgeleri için çok daha güçlü bir dayanak sağlıyor. Pixelmator Pro bunu direkt Motion dışa aktarmaya çevirerek vektör tasarımcılarının görüntü grafik çalışmaları için iş akışlarını kıymetli ölçüde hızlandırabilecek nitelikte. Motion takviyesi ayrıyeten manzara maskeleri, bir yol boyunca metin, tahribatsız Gauss bulanıklıkları, doğal alt gölgeler ve daha fazlasını içeriyor.

SVG içe ve dışa aktarma da standart Pixelmator Pro tecrübesine nazaran elden geçirilmiş durumda. Şirket, artık SVG gaye test gruplarıyla 4 kat daha güzel uyumluluğa sahip olduklarını duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde iPhone için Pixelmator Photo uygulamasının çıktığını da hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu