Oyun

Prime Gaming Şubat Ayı Oyunları Muhakkak Oldu

Prime Gaming abonelerine Şubat ayında verilecek fiyatsız oyunlar ve ganimetler açıklandı. 1 Şubat’tan itibaren Prime üyeleri, strateji oyunu Stellaris de dahil olmak üzere beş fiyatsız oyun alabilecekler. Birebir vakitte Prime Gaming üyeleri; Destiny 2, Splitgate, FIFA 22 ve yakın vakitte çıkan Rainbow Six Extraction üzere tanınan oyunlar için oyun içi ögeleri de fiyatsız olarak edinebilecek.

Stellaris, birinci olarak 2016 yılında piyasaya sürülen ve Paradox tarafından geliştirilen bir bilim-kurgu strateji oyun. Oyundaki gayemiz yeni gezegenler keşfederek, farklı tiplerle hem dostça hem de düşmanca etkileşimde bulunarak, keşif ve savaş için çok çeşitli filolara komuta ederek galaktik bir imparatorluk kurmaktır.

Prime Gaming, Stellaris’e ek olarak roguelike kaynak idaresi oyunu As Far As The Eye, hayatta kalma oyunu Ashwalkers: A Survival Journey, shoot-’em-up zombi oyunu Double Kick Heroes ve Golazo Soccer League’i de Şubat ayında abonelerine fiyatsız olarak verecek.

Şubat ayında abonelere verilecek fiyatsız ganimetlerden birincisi ise Rainbow Six Extraction için verilecek olan “Rubicon Phase”. Bu kozmetik paketinde, her operatör için başlıklı özel bir üniforma bulunuyor. Ayrıyeten FIFA 22 Ultimate Team modu için yedi “altın ender oyuncu” da dahil olmak üzere oyuncu kartı paketleri verilecek. Son olarak PUBG: Battlegrounds için bir içerik paketinin de Prime Gaming ganimetlerinin içerisinde yer alacağını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu