Oyun

PS Plus Ocak 2022 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Ocak 2022 fiyatsız oyunları resmi olarak açıklandı. Yani çıkan sızıntı da bir defa daha onaylandı. Sunulacak oyunlar ortasında PS5 ve PS4 için Dirt 5 ile Deep Rock Galactic ve Persona 5 Strikers bulunuyor.

Persona 5 Strikers, Japonya’da destansı bir seyahate çıkarken Phantom Thieves’in yer aldığı orijinal bir kıssada Persona’nın şık dünyasına atlamanıza imkan tanıyor. Yakın arkadaşlarla yaz tatili, çarpık bir gerçek ortaya çıkınca bozuluyor. Kentleri ele geçiren yolsuzluğa karşı savaşmanız isteniyor. Gerçeği ortaya çıkarırken ve krizin merkezinde hapsedilenlerin kalplerini kurtarırken, aksiyonu yüksek savaşı sırasında grubunuzu dinamik olarak denetim edeceksiniz.

Dirt 5’te ise büyüleyici bir off-road yarış tecrübesinde çarpıcı global rotaları fethedecek ve ikonik bir otomobil listesini kullanacaksınız. Oyun, yıldızlarla dolu Meslek, dört oyunculu bölünmüş ekran, çevrimiçi çok oyunculu, Playgrounds yaratıcı modu ve daha ziyadesiyle şimdiye kadarki en yavuz off-road yarış tecrübesini yaşatacak. Dirt 5, New York’un donmuş Doğu Nehri’nden Norveç’in Kuzey Işıklarının parıltısına kadar 10 global lokasyonda 70’den fazla rotada müsabaka imkanı sunuyor.

Son olarak Deep Rock Galactic ise yüzde 100 yok edilebilir ortamlar, prosedürle oluşturulmuş mağaralar ve sonsuz uzaylı canavar sürülerini içeren 1-4 oyunculu ortak bir FPS oyunu. Oyunda ölümcül düşman orduları ve bedelli kaynaklarla dolu devasa bir mağara sisteminde kazmak, keşfetmek ve savaşmak için bir grup olarak birlikte çalışacaksınız. Galaksideki en düşmanca mağara sistemlerinde hayatta kalmak istiyorsanız ekip arkadaşlarınıza güvenmeniz gerekecek.

4 Ocak prestijiyle sunulacak PlayStation Plus fiyatsız oyunlarını kütüphanenize eklemek için 1 Şubat tarihine kadar müddetiniz olacak.

  • Persona 5 Strikers
  • Deep Rock Galactic
  • Dirt 5

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu