Oyun

PS Plus Şubat 2022 Oyunları Duyuruldu

Sony tarafından PS Plus Şubat 2022 fiyatsız oyunları resmi olarak açıklandı. Sunulacak oyunlar ortasında PS5 için Planet Coaster: Console Edition ve PS4 için EA Sports UFC 4 ile Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure yer alıyor.

Planet Coaster: Console Edition’da hayallerinizdeki coaster parkını inşa ederken kalabalıkları şaşırtacak ve sevindireceksiniz. Oyunda marifet düzeyiniz ne olursa olsun, fikirlerinizi hayata geçirmeniz mümkün. Coaster, tesisler ve görünüm dahil olmak üzere 700’den fazla evvelden hazırlanmış objeyi süratli bir halde yerleştirmek için planlardan da yararlanılabilecek.

EA Sports UFC 4 ise sizi dövüşün merkezine koyuyor. Oyundaki tüm modlarda birleşik bir ilerleme sistemi aracılığıyla karakterinizi geliştirip özelleştirebileceksiniz. Yeni meslek modunda bilinmeyen bir amatörden UFC üstün yıldızına dönüşebilir ya da tartışmasız şampiyon olmak için yeni blitz savaşlarında yahut çevrimiçi dünya şampiyonalarında dünyaya meydan okuyabilirsiniz.

İsminin uzunluğuyla da dikkat çeken Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure ise Borderlands’den ilham alan bir Mükemmeller Diyarı macerası. Oyunda iskeletleri parçalayacak, ejderhaları alt edecek ve dev golemlerle savaşacağız.

1 Şubat prestijiyle sunulacak PlayStation Plus fiyatsız oyunlarını kütüphanenize eklemek için 28 Şubat tarihine kadar sürenizin olacağını belirtelim. Ocak ayının oyunlarını da arşivinize katmayı aman unutmayın!

  • Planet Coaster: Console Edition
  • EA Sports UFC 4
  • Tiny Tina’s Assault on Dragon Keep: A Wonderlands One-shot Adventure

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu