Oyun

PUBG: Battlegrounds Fiyatsız Oldu

Aralık ayı içerisinde tanınan battle royale oyunu PUBG: Battlegrounds’ın 12 Ocak tarihi prestijiyle tıpkı rakipleri Apex Legends ve Fortnite üzere oynaması fiyatsız hale getirileceği açıklanmıştı. Ve 37 saatlik uzun bir bakımın akabinde PUBG: Battlegrounds, bugün oynaması fiyatsız bir biçimde yine yayına alındı.

Oyunun artık birden fazla modu içeren fiyatsız bir temel sürümü var. Lakin dereceli ya da özel maçlara girmek isteyen oyuncuların, Battlegrounds Plus yükseltmesini bir sefere mahsus olmak üzere satın almaları koşul. Oyunu daha evvelce satın almış olan oyunculara ise Battlegrounds Plus yükseltmesi otomatik olarak verildi ve bununla birlikte bu oyunculara çeşitli kozmetik ögeler ve 1.300 G-Coin içeren özel bir hatıra paketi de armağan ediliyor.

Bunların yanı sıra PC Gamer’ın haberine nazaran, PUBG: Battlegrounds oyununun geliştiricisi Krafton, oyunun tekrar çıkışını kutlamak için Drops aktiflikleri aracılığıyla oyunculara çok sayıda ödül dağıtıyor. Oyuncular bu mükafatları kazanmak için yayınları izleyebilir, oyun içi misyonları tamamlayabilir ve arkadaşlarını oyunu oynamaya davet edebilirler.

Oyunun oynaması fiyatsız hale gelmesinin yanı sıra, yeni güncelleme ile birlikte oyuna taktiksel teçhizat, aksiyon kuyruğu ve bir dizi eğitim modu eklendi. Bilhassa eğitim modunun, temel eğitim alanları, öğreticiler ve yapay zeka eğitim maçları ile oyuna yeni giriş yapan oyuncuları oyuna ısındırması amaçlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu