Teknoloji

PUBG MOBILE’a Dünyaca Ünlü Turizm Merkezi Santorini Adası Haritası Ekleniyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Yunanistan Ulusal Turizm Örgütü (GNTO) işbirliği ile oyuncular için çarpıcı Yunan adası Santorini’yi temel alan orijinal bir arena haritasının yayınlanacağını duyurdu.

Antik volkanik patlamalarla şekillenen Santorini, dünyadaki tüm gezginlerin en tanınan Yunanistan lokasyonlarından biri olarak da biliniyor.

Yeni iş birliği, adanın ikonik mavi çatılarının, badanalı konutlarının ve kademeli sokaklarının yanı sıra oyuncuların keşfedip eğlenebileceği harika okyanus görüntüleri dahil olmak üzere dünyaca ünlü adadan yapıları PUBG MOBILE’ın yeni ‘Santorini Arena Haritası’na getiriyor.

Santorini Arena Haritası, oyuncuların adanın zirvelerini uzunluktan boya katettiği yeni bir 8V8 Klan savaşı tecrübesi sunuyor. 8V8 Team Deathmatch modunda oyuncular sınırsız tekrar doğma hakkına sahip olurken, ortadan kaldırdıkları her düşman için 1 puan kazanıyor. Vakit hududu içinde eleme amacına birinci ulaşan ekip savaşı kazanıyor. 8v8 Arena Eğitim modundayken, oyuncular bir teçhizat belirlemeye gerek kalmadan tekrar doğma noktasında rastgele bir silahı almakta özgür oluyor. Yeni ‘Santorini’ 8V8 Haritası’na, Mod Seçimi ekranında Derecesiz ve Arena seçilerek erişebiliyor.

PUBG MOBILE’ı ücretsiz olarak App Store ve Google Play’den indirilebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu