Oyun

PUBG: New State 0.9.2 Güncellemesi Yayınlandı

PUBG: New State bakımı nihayet tamamlandı. Bu da Aralık ayı için planlanan güncellemenin artık yayında olduğu manasına geliyor. Yayınlanan güncelleme, yeni bir silah, özelleştirme seçenekleri ve birkaç yeni araç dahil olmak üzere oyuna bir dizi yeni şey getiriyor. Bu bakımdan güncellemenin, PUBG: New State lansmanından bu yana yayınlanan en büyük güncelleme olduğunu belirtmekte yarar var.

Oyuna yapılan en farklı eklemelerden biri, çok daha fazla hasara karşı durabilen 6 kişilik geniş bir araç olan Electron olarak nitelendirilebilir. Öteki hoş eklemeler ortasında, alanı mutlaka büyük ölçüde etkileyecek olan düşük geri tepmeli bir L85A3 Taarruz Tüfeği yer alıyor. Güncellemenin yayınlanması biraz vakit aldı çünkü oyundaki bakım birkaç kere ertelendi. Bu durumun telafisi olarak geliştiriciler, bakım tamamlanana kadar Chicken Medals’ı ortaya koymuştu. Kullanıcılar, bugün ek olarak 3 Chicken Medals alarak bu mağduriyetin karşılığını alacaklar.

Güncelleme, Google Play Store ve App Store üzerinden manuel olarak indirilebilir. Ayrıyeten oyun açılırken, oyunun kendisi de kullanıcılardan güncellemeyi indirmelerini istiyor. Yeni içeriğe ek olarak, sadece aracın içindeki şahıslar tarafından duyulabilen “Araba Sesi” de dahil olmak üzere bir dizi daha küçük “Quality-of-Life” güncellemesi de bulunuyor.

Oyun için yayınlanan yeni araçlardan biri olan Electron, oyuncuların güçlü, geniş ve güçlü bir araç gereksinimini karşılarken, Mesta ismi verilen öteki yeni araç, oyuncuların sürat gereksinimine yanıt veriyor. Mesta, oyuncuların haritayı süratle geçmesine ve rakiplerinden gelen ataklardan süratli bir halde kaçmasına imkan tanıyan 2 kişilik bir spor araba olarak nitelendiriliyor.

Son olarak PUBG: New State için yayınlanan güncellemenin tüm yeniliklerini buradan okuyabileceğinizi belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu