Teknoloji

realme 9 Pro Serisi Hepsi Bir Ortada 5G Sistemi ile Geliyor

realme, 5G ddestekli akıllı telefonlar için altyapı çalışmalarını sürdürüyor. güçlü büyüme ivmesini sürdürdü. realme’nin kahraman eser kümesi, realme Sayı Serisi 2021 yılının üçüncü çeyreğinde 40 Milyon sevkiyata ulaşarak tıpkı vakitte dünyanın en süratli büyüyen akıllı telefon markalarından olmayı da başardı. realme’nin Sayı Serisi çok yakında yeni versiyonları ile gelmeye hazırlanıyor. Birinci Pro+ eseri de dahil olmak üzere yeni 9 Pro Serisi’ni global pazara sunacak ve 5G’nin tüm detaylarını da bekleyenleri ile paylaşacak. realme 9 Pro Serisi, Hepsi Bir Ortada 5G Sistemi ve  en yeni MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci ile birinciler ortasına girecek.

Global manada kullanıcılarına son teknoloji ve en düzgün kaliteyi ulaştırmayı öncelik haline getiren realme, 2020’den itibaren dünya çapındaki kullanıcılarına şaşırtan performansa sahip 5G takviyeli akıllı telefonlar sunmaya da başladı. Ve bu sefer 9 Pro Serisi ile, MediaTek Dimensity 920 5G İşlemci’ye sahip birinci akıllı telefonlar ortasına girmenin avantajını yaşayarak, 5G ağlarını destekleyecek.

Counterpoint Research Pazar Tahlili şirketinin bilgilerine nazaran; realme, Hindistan, Çin ve Avrupa’da sağladığı büyüme oranıyla üçüncü çeyrekte dünya çapında en süratli büyüyen 5G dayanaklı akıllı telefon markası oldu. realme, %121’lik global büyüme oranına kıyasla yıllık %831 büyüyen 5G akıllı telefon satışlarıyla pazarı geride bırakmayı başardı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu