Mobil

Realme 9 Pro Taslak Çizimleri Sızdırıldı

Geçtiğimiz günlerde TÜV onayından geçtiği ortaya çıkan Realme 9 Pro’nun artık de taslak çizimleri sızdırıldı ve bu sızıntının kaynağı, açık bir formda taslak çizimlerin hakikaten telefona ilişkin olduğunu argüman ediyor. Bu taslak çizimlerden anlaşıldığı kadarıyla, Pro modeli 6,43 inç boyutunda bir AMOLED ekrana sahip olacak ve art tarafında Sony marka özelleştirilmiş bir ana kamera sensörü bulunacak.

Realme 9 Pro, GSM Arena’nın haberinde belirttiği yakın tarihli bir sertifikaya nazaran 5.000 mAh kapasiteli bir bataryaya, Realme 9 Pro+ ise 65 watt gücünde süratli şarj dayanağına sahip olacak. Ayrıyeten Pro modelinin ise kesin olmamakla birlikte 50 watt gücünde süratli şarj takviyesi ile birlikte geleceği tez ediliyor.

Bunlara ek olarak Realme 9 Pro’nun 50 MP’lik ana kamera, 2 MP’lik derinlik kamerası ve 2 MP’lik bir makro kamera barındıracağını da belirtelim. Birebir vakitte Realme 9 Pro+’ın 50 MP’lik bir ana kamera ve 16 MP’lik bir ön kameraya sahip olacağını da biliyoruz.

Realme 9 serisindeki akıllı telefonların yonga setlerinden bahsetmemiz gerekirse, Realme 9 Pro’nun Dimensity 810 yonga seti, Realme 9 Pro+ modelinin Dimensity 920 yonga seti ve serideki üçüncü model olan ve özellikleri sızdırılan Realme 9i’nin ise Snapdragon 680 yonga seti ile birlikte gelmesi bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu