Mobil

Realme 9 Pro, TÜV’de Ortaya Çıktı

Realme 9 Pro olduğuna inanılan yeni bir Realme aygıtı, TÜV onayından geçti ve paylaşılan onay bilgilerinde, akıllı telefonun batarya kapasitesinin 5.000 mAh olduğu görüldü. TÜV onayı alan bu akıllı telefon, RMX3472 model numarasına sahip. Ki bu model numarası, aygıtın Endonezya, Tayland ve Rusya’daki sertifikasyon kurumlarındaki model numarasıyla uyuşuyor.

Bununla birlikte GSM Arena’nın paylaştığı habere nazaran, TÜV’ün paylaştığı bilgiler ortasında akıllı telefonun şarj suratı hakkında rastgele bir bilgi yok. Lakin Realme 9 Pro’nun, tıpkı Realme 8 Pro’daki üzere en az 50 watt gücünde süratli şarj takviyesine sahip olması bekleniyor.

Bunların yanı sıra Realme 9 Pro’nun Dimensity 810 yonga seti ile birlikte gelmesi beklenirken Realme 9 Pro+ modelinin Dimensity 920 yonga setine, serideki üçüncü model olan ve geçtiğimiz günlerde özellikleri sızdırılan Realme 9i’nin ise Snapdragon 680 yonga setine sahip olması bekleniyor.

Tıpkı vakitte Realme 9 Pro’nun 50 MP’lik ana kameranın yanı sıra 2 MP’lik derinlik kamerasına ve 2 MP’lik bir makro kameraya sahip olacağı belirtilmiş. Son olarak Realme 9 serisinin bu ay içinde piyasaya sürülmesinin beklendiğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu