Teknoloji

Realme Buds Air 3 Bu Ay İçerisinde Geliyor

Realme Buds Air 3 modelinin manzaraları geçen ay ortaya çıkmıştı. Bugün ise TWS kulaklıkların kimi canlı çekimleri servis edildi. Paylaşılan habere nazaran Realme, Buds Air 3 modelini bu ay yapacağı lansmanla birlikte resmiyete dökecek. Ayrıyeten şirket birinci pazar olarak Hindistan’ı seçmiş durumda.

Realme 9 Pro serisi de yakın tarihte gelecek. Münasebetiyle muhtemelen kulaklıkların birlikte tanıtılacağı düşünülüyor. Rapora nazaran iki farklı seçeneği sunulacak. Bunlar: Galaxy Beyaz ve Yıldızlı Beyaz.

Buds Air 3

Buds Air 3 kulak içi kulaklık

Realme Buds Air 2 üzere Buds Air 3 modeli de gövdeli bir tasarımı ve kulak içi tarzı ile gelecek. Kasa parlak kaplamalı biçimde olacak. Üzerinde ise Realme yazısını barındıracak. Tip C (Type-C) ile şarj olacak olan kulaklıklar, üçlü mikrofon kurulumuna konut sahipliği yapıyor. Ayrıyeten şeffaflık modu ve faal gürültü engelleyici özellikleri de tekrar içerisinde olacak. Pil ömrü açısından kulaklıkların kutu ve kendi şarjları toplamı dikkate alındığında ortalama 30 saatlik bir pil ömrüne sahip olacağı söz ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu