Mobil

Realme GT 2 Serisinin Soğutma Sistemi Gösterildi

Realme GT 2 serisinin tanıtılmasına sayılı günler kaldı. Bu vakte kadar paylaşılan sızıntı bilgiler ve görseller sayesinde, telefonun aşağı üst hangi özelliklerine sahip olacağını ve nasıl görüneceğini biliyoruz. Lakin tekrar de telefonla ilgili yeni bilgiler paylaşılmaya devam ediliyor.

GSM Arena’nın haberine nazaran, artık de Realme’nin Weibo sayfasında yapılan resmi bir paylaşımla, Realme GT 2 serisinin nasıl bir soğutma sistemine sahip olacağı gösterildi. Realme GT 2 serisi, ağır iş yükleri sırasında bile telefonların termal kıymetlerini her vakit denetim altında tutabilen harika boyutlu bir buhar odası ile birlikte 36.761 mm²’lik bölümünde öncü bir ısı yayma alanına sahip olacak.

Bununla birlikte başka bir tanıtım afişi ise Realme’nin önümüzdeki periyotta çıkaracağı amiral gemisi akıllı telefonlarına “GT mode 3.0” olarak isimlendirilen bir oyun ve performans modu getireceğini ortaya çıkardı. Doğal olarak GT 2 serisinde de bulunacak olan bu mod, grafik süreç ünitesinden azamî performans elde edilmesine yardımcı olacak.

Ayrıyeten Realme, 4 Ocak’ta piyasaya süreceği GT 2 serisinin Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle birlikte geleceğini de doğruladı. Bununla birlikte Realme’nin üç farklı GT 2 modeli çıkarması bekleniyor. Bunlardan biri standart GT 2 Pro modeli, bir oburu GT 2 Pro “Master Edition” modeli ve sonuncusu ise daha yüksek kamera performansına sahip GT 2 Pro modeli olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu