Teknoloji

realme Pad Küçük, Sertifikasyon Sitelerinde Ortaya Çıktı

realme Pad Küçük tabletin yaklaşmakta olduğu bildiriliyor. Ayrıyeten yeni savlar, tabletin Hindistan Standartları Ofisi (BIS) web sitesinde de görüldüğünü ortaya koymakta. Yayınlanan bir rapor, tabletin yeni bir realme Pad versiyonu olduğunu ve RMP2105 model numarasına sahip olacağını doğruladı. Bununla birlikte tıpkı tabletin, Tayland Ulusal Yayın ve Telekomünikasyon Komitesi (NBTC) ve Geekbench’e de ulaştığı belirtilmiş. Buna ek olarak EEC’de ve tabletin kamera özelliklerini ayrıntılandıran Camera FV-5 veritabanında da görülmüş.

Sav edilen realme Pad Küçük, MySmartPrice tarafından hazırlanan bir rapor ile görücüye çıkıyor. BIS sertifikasyon web sitesinde RMP2105 model numaralı bir realme tabletin tespit edildiği ve yakında piyasaya sürüleceği ima edilmekte. Rapor, tabletin bir Unisoc SoC tarafından destekleneceğini ve Android 11 çalıştıracağını tez eden tipster Yogesh Brar’a da atıfta bulunuyor.

realme Pad Mini’nin söylentileri ile ilgili ikinci gelişme, Mukul Sharma’dan geliyor. Sharma’nın bir tweet’ine nazaran tıpkı realme RMP2105 model numarasına sahip tablet, NBTC sertifikasını aldı ve yakında LTE ile piyasaya çıkacak. Aralık ayında ise tıpkı model numarasına sahip bir tablet, kimi temel özellikleri ile birlikte Geekbench’te görülmüştü. Geekbench listesi, realme Pad Küçük olarak isimlendirilen tabletin 3GB RAM ile birleştirilmiş sekiz çekirdekli Unisoc işlemci barındıracağını ortaya koyuyor.

Son olarak tabletin Camera FV-5 veritabanına nazaran 8 megapiksellik bir art kameraya ve 5 megapiksellik bir ön kameraya sahip olacağını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu