Oyun

Redmi K50 Serisi Şubat Ayında Çıkış Yapacak

Daha evvel Xiaomi’nin Redmi K50 serisinin Şubat 2022’de geleceği bildirilmişti. Çinli şirket, yaptığı bir paylaşımla bu bilgiyi doğrulamış oldu. GSM Arena’nın aktardığı habere nazaran, akıllı telefon üreticisi, toplumsal medya platformu Weibo’da bir duyuru afişi paylaştı ve net bir tarih vermeden serinin gelecek ay içerisinde geleceğini açıkladı.

Halihazırda Snapdragon 8 Gen 1 yonga setiyle birlikte geleceğini bildiğimiz Redmi K50 Pro, 120 watt gücünde süratli şarj takviyesine sahip olacak. Markanın yaptığı paylaşımda, Redmi K50 Pro’nun bataryasının 4.700 mAh kapasiteye sahip olacağı ve bu bataryanın 17 dakikada %0’dan %100’e kadar şarj edilebileceği sav edildi. Bu aslında Redmi Note 11 Pro+ üzere Xiaomi markası altındaki kimi telefonlarda bulunan 120 watt standardı ve görünüşe nazaran artık de K50 serisine geliyor.

Bunların yanı sıra yeni Redmi K50 Pro’nun üstün geniş alana sahip iki kat daha güçlü sıvı soğutmalı ısı dağıtımı için çift buhar odasına sahip olacağı ve bundan ötürü duyuru afişinin soğuğu vurgulayan bir tasarım lisanına sahip olduğu belirtiliyor. Ayrıyeten Xiaomi, K50 Pro’nun “en soğuk Snapdragon 8 Gen 1 telefonu” olacağını argüman ediyor.

Son olarak şirketin katlanabilir telefon konusunda da önemli çalışmalar yürüttüğünü ve selfie ekranlı ve kapaklı bir katlanabilir akıllı telefon modeli üzerinde çalıştığı belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu