Oyun

Remnant: From the Ashes Fiyatsız Oldu

Epic Games Store, fiyatsız oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Verilen üçüncü fiyatsız oyun ise Remnant: From the Ashes oldu. Üçüncü şahıs hatta kalma nişancı tipindeki oyunda güç fakat ödüllendirici bir tecrübe sunmak için Souls benzerlerinden ilham alınıyor. Oyunda hayatta kalan son insanlardan biri olarak kendi başına yahut en fazla iki hayatta kalan beşerle birlikte ölümcül düşman sürüleri ve reislerle karşılaşarak kaybolanları tekrar kazanmaya çalışacaksınız.

Epic Games sayfasında oyunun kıssası şu biçimde anlatılıyor: “Dünya, öteki bir boyuttan gelen kadim bir kötülük yüzünden kaosa girdi. İnsanlık hayatta kalmak için çabalıyor fakat birebir vakitte öbür alemlere ve alternatif gerçekliklere giden portallar açabilen bir teknolojiye sahip. Berbatlığın geldiği yerin gizemini çözmek, hayatta kalmalarını sağlayacak kaynaklar toplamak ve savaşarak insanlığı yine ayağa kaldıracak temeli tekrar atmak için bu portallarda seyahat yapmaları gerekiyor.”

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) yahut üstü
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470

Oyunu bu kontaktan 19 Aralık saat 19:00’a kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunun normaldeki fiyatı ise 124 TL. Bakalım, platformun sonraki oyun ikramı hangisi olacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu