Teknoloji

Renault Clio fiyatları resmen çakıldı

Sıfır araba pazarında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bu sefer haberler hoş. Zira aldığı artırımlar sonrasında bu fiyatı hak etmiyor tenkitlerine ağır olarak maruz kalan Renault Clio fiyatları bu kere düştü. Pekala fakat arabanın versiyon seçenekleri ve aktüel fiyat listesi nasıl şekillendi? Haydi daha fazla vakit kaybetmeden fiyatları incelemeye başlayalım!

Renault Clio fiyatları resmen çakıldı

Bildiğiniz üzere Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrası yapmış olduğu açıklama, Türk Lirası’nın pahasına kıymet kattı. Yüzde 20’nin üzerinde bedel kazanan Türk Lirası’nın bu durumu sonrasında ise araba markaları peşi sıra fiyatlarını güncellemeye başladı. Birinci olarak Renault’un fiyatlarımız güncelleniyor ikazıyla karşı karşıya kaldık.

Daha sonra Dacia’nın resmi internet sitesinde de birebir yazının tüketiciler ile paylaşıldığını gördük. Bugün gelen haberler ise bu güncellemenin sonuçlandığını ortaya koyuyor. Birinci indirimleri Renault Clio penceresinden sizlerle paylaşmak istedik.

Bahsi geçen arabanın fiyatı 360.000 TL’yi geçmişti. Lakin gelen indirim ile bir arada yüzde 80 ÖTV dilimine takılmayan Clio, daha kabul edilebilir bir başlangıç fiyatına sahip oldu. Buna nazaran araç baz donanım düzeyinde artık 247.000 TL’den alıcı bulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu