Teknoloji

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Güya Ferrari alıyoruz!

Sıfır araba pazarında daima yeni gelişmeler oluyor. Döviz kuru hareketlendikçe markaların da fiyatlarını güncellediğine şahit oluyoruz. Bu markaların başında ise hiç elbet ki Renault geliyor. Fransa merkezli otomotiv devi, son vakitlerde araçlarına yaptığı yüksek artırım oranlarıyla dikkatleri çekiyor. Bugün markanın C sınıfı sedan modeli olan Megane’ı inceliyor olacağız. Haydi vakit kaybetmeden başlayalım.

Renault Megane Sedan fiyat listesi: Güya Ferrari alıyoruz!

Renault Megane, baz donanım düzeyinde kullanıcılara 140 beygirlik bir güç üreten 1.3 litrelik akaryakıtlı bir motor sunuyor. Bu motora ise maalesef ki manuel şanzımanın eşlik ettiğini söylemek mümkün. Araba Joy olarak isimlendirilen bu donanımı ile birlikte hali hazırda 385.000 TL’den alıcı buluyor. Şayet manuel yerine otomatik şanzıman istiyorum diyorsanız ödemeniz gereken asgarî para ise 430.000 TL düzeyinde.

Renault Megane Sedan sınıfının en çok tercih edilen modellerinden birisi. Araç, yakıtı ve sunduğu özellikler dikkate alındığında tercih konusu olabiliyor. Bilhassa ferah iç yapısı ve geniş bagaj hacmi ile segmentinin gereksinimlerine ziyadesiyle yanıt veren Megane, tam bir aile arabası profilinde. Dilerseniz artık lafı daha fazla uzatmadan sizleri aracın versiyon seçenekleri ve aktüel fiyat listesiyle baş başa bırakmış olalım.

Joy 1.3 TCe 140 bg

Fiyatı: 385.000 ₺

Joy Comfort 1.3 TCe 140 bg

Fiyatı: 391.000 ₺

Joy 1.3 TCe EDC 140 bg

Fiyatı: 430.000 ₺

Joy Comfort 1.3 TCe EDC 140 bg

Fiyatı: 440.900 ₺

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu