İnternet

‘Return to Hogwarts’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

Yaklaşık 1 ay evvel, Harry Potter’ın birinci sinemasının vizyona girmesinin 20. yılı gururuna çekilecek olan ‘Return to Hogwarts’tan bahsetmiştik. Bu üretimde sinemanın oyuncuları, Hogwarts setine dönerek eski günleri yâd edecekti.

HBO Max’te yayınlanacak üretim, tekrar bu kanalda yayınlanan Friends: Reunion üzere serinin yıldızları ağırlayarak bir sohbet ortamı da kurdu. Setten birtakım manzaraların ortaya çıkmasıyla bir arada HBO Max, Return to Hogwarts’ın yeni fragmanını yayınladı.

Bugün yayınlanan Return to Hogwarts fragmanı:

Yeni fragman, ‘Potterhead’lerin gözlerini yaşartacak cinsten. Yıllar sonra büyüyen ve tahminen de yaşlanan birçok oyuncu, fragmanda sete eski meskenlerini ziyaret eder üzere giriş yapıyor. Birinci sinemada bilhassa çocukken bizi büyüleyen ‘Büyük Salon’da düzenlenen balo tadında aktiflikte tekrar karşılaşan oyuncular, lise arkadaşını 20 yıl sonra gören beşerler üzere bir ortaya geliyor. Ve yeniden Friends: Reunion’da olduğu üzere talk show gibisi bir oturumda konuşarak eski günleri yâd ediyorlar.

Serinin birinci sineması ‘Harry Potter ve İdeoloji Taşı’nın vizyona girmesinin üzerinden 20 sene, son sinema ‘Harry Potter ve Vefat Yadigârları: Kısım 2’nin vizyona girmesinin üzerinden ise 10 sene geçmiş durumda. Haliyle serinin hasretini çeken birçok hayran, bu üretimin yayınlanmasını iple çekiyor. Yayın tarihine ise 2 hafta bile yok. Return to Hogwarts, 1 Ocak 2022’de HBO Max’te yayınlanacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu