Mobil

Rocket League Sideswipe İçin Voleybol Modu Geliyor

Rocket League Sideswipe, ikinci döneminin bir modülü olarak kimi yeni özellikler ve modlar alıyor. En yeni fiyatsız Rocket Pass ve dönem çabalarının yanı sıra, Rocket League Sideswipe için Çarşamba günü iOS ve Android uygulamalarında bir voleybol modu yayınlanacak.

Tanınan otomobil futbolu oyununun taşınabilir sürümünün ikiye iki modunun bif amacı bulunmuyor. Arenanın ortasında bir ağ ve yeni bir top yer alıyor. Top, rakibinizin ağ tarafında yere çarptığında gol atmış oluyorsunuz. Voleybolun gelişiyle oyuncuların Rocket League’de de bulunan basketbol şekli bir mod olan Hoops’a veda etmesi gerekecek. Psynoix, bu ekstra modların her dönem Sideswipe’a gelip gideceğini ve oyunu taze tutacağını söylüyor.

Breakout arabası, süpernova ve düello yapan ejderhaların gol patlamaları üzere kimi Rocket League favorileri de dahil olmak üzere ikinci dönemde kilidini açacak birçok yeni öğe olacak. Ayrıyeten rekabetçi sıralamanız hakkında endişelenmeden insan rakiplerinize karşı pratik yapmanın bir yolunu bulabileceksiniz. Yeni dönem başladığında, Sideswipe tüm rekabetçi sıralamaları sıfırlayacak. Oyuncular, açılış dönemindeki en yüksek derecelerine nazaran değişen unvanlar ve süratli sohbet çıkartmaları ile ödüllendirilecekler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu