Teknoloji

RSA Konferansı Haziran Ayına Ertelendi

En büyük siber güvenlik etkinliklerinden biri olan RSA konferansının geçtiğimiz Çarşamba günü organizatörler tarafından yapılan açıklamayla Haziran’a kadar ertelendiği duyuruldu.

İştirakçilere gönderilen bir e-postada son vakitlerde tekrardan dünyada artış göstermeye başlayan COVID-19 olayları nedeniyle aktifliğin düzenlenmesinin yakın vadede güç olduğunun altı çizildi. 7 Şubat 2022’de yapılması planlanan RSA aktifliğine bölümden on binlerce siber güvenlik uzmanının katılması bekleniyordu.

Yapılan açıklamada Şubat ayında toplanamamanın verdiği ıstırap içinde olduklarını lakin artan COVID-19 hadiseleri nedeniyle topluluğun can güvenliğini korumak için atılması gereken en sorumlu adımlardan birinin bu olduğuna inandıkları belirtildi.

6-9 Haziran 2022’de yüz yüze yapılacak olan RSA aktifliği hakkında organizatörler tarafından kayıtlı iştirakçiler, sponsorlar ve konuşmacılarla irtibata geçileceği de belirtildi. Yeni yıldaki konferans için alınan tedbirlerin başında iştirakçilerin COVID-19 aşısını olması ve iç yerde maske kullanılmasının zarurî olması geçiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu