Sosyal Medya

Şahan Gökbakar “son tweeti” ile reaksiyon topladı

Türkiye’nin en ünlü komedyenlerinden Şahan Gökbahar, resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile reaksiyon topladı. Türkiye’nin geçtiğimiz ay yaşadığı yangın olaylarında resmi hesabından dayanağını ve reaksiyonunu her vakit gösteren Gökbakar son tweetini attığını duyurdu.

Dolar kurunda yaşanan çalkalanmalar her şeye yansımış durumda. Bu da ülkeden her kesitin yansısını topluyor. Şahan Gökbakar da yaşananlara reaksiyonunu gösteren isimler ortasında yer alıyor. Gökbakar son tweeti olarak: “Bu da son tweetim olsun dostlar.Ülkemize, çocuklarımıza, gençlerimize, geleceğimize sıkıntılandım.”Ben rahatım” deyip kenarda duramadım, yazdım fikirlerimi bu ülkenin bir evladı olduğum icin. Bu kadar. Komedyen olarak, güldürmeye devam. Kalın sağlıcakla…” sözlerini kullandı.

Şahan Gökbakar “son tweeti” ile reaksiyon topladı

Şahan Gökbakar’ın bu tweeti kısa müddette toplumsal medyada reaksiyon toplamaya başladı. Ülkenin ekonomik gidişatı ile ilgili bilhassa komedyenlerin reaksiyon göstermesi gerektiğini düşünen toplumsal medya kullanıcıları yansılarını göstermekte gecikmediler. Siz Şahan Gökbakar’ın bu tweeti hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bize fikrinizi belirtmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu