Mobil

Samsung Galaxy A13 4G, Geekbench Testinde Ortaya Çıktı

Bu ayın başında sizlere Samsung Galaxy A13 5G’nin, Samsung’un en ucuz 5G takviyeli telefonu olacağını aktarmıştık. Akıllı telefonun 5G versiyonu bu ayın başında duyurulmuş olsa da telefonun 4G modeli ile ilgili olarak şimdi bir duyuru yapılmadı. Fakat Samsung Galaxy A13 4G prototipine sahip olan biri, telefonu Geekbench testine soktu ve bu sayede telefonun birtakım teknik özellikleri açığa çıktı.

GSM Arena’nın paylaştığı habere göre Samsung Galaxy A13 4G, Samsung’un en ucuz ve en az güçlü yonga seti olan Exynos 850’yi barındırıyor. Her ne kadar bu Geekbench testindeki Galaxy A13 4G, 3 GB RAM’e sahip olsa da akıllı telefon satışa sunulduğunda birden fazla bellek seçeneği kullanıcılara sunulabilir.

Bunların yanı sıra Samsung’un yeni akıllı telefonu, Android 12 işletim sistemini barındırıyor. Bu da akıllı telefonun, işletim sisteminin en son sürümüyle çıkış yapma ve Android 14’e kadar tüm güncellemeleri alma ihtimali olduğu manasına gelmekte.

Bu ortada Samsung Galaxy A13 5G, 3 Aralık’ta satışa çıkmıştı. Galaxy A13 4G’nin de Geekbench testinde görülmesiyle birlikte, önümüzdeki günlerde akıllı telefonla ilgili bir duyuru yapılmasının ve çıkış tarihi paylaşılmasının son derece muhtemel olduğunu söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu