Teknoloji

Samsung Galaxy Book 2 Serisi Ortaya Çıktı

Samsung, geçtiğimiz yıl belli pazarlarda üç yeni Galaxy Book dizüstü bilgisayarı piyasaya sürmüştü. Şirket, Galaxy Book, Galaxy Book Odyssey ve Galaxy Book Pro 360 5G aygıtlarını kullanıma sunmuştu. Dizüstü bilgisayarların lansmanı üzerinden şimdi çok geçmemiş olmasına karşın, modellerin halefini üretmek ismine şimdiden çalışmaya koyuldu.

Galaxy Book 2 serisi, Safety Korea sertifikasyon web sitesinde listelenmiş. Sertifika web sitesinde listelenen iki model, Samsung Galaxy Book 2 Pro ve Book 2 Pro 360 olacak biçimde sıralanıyor. Dizüstü bilgisayarlar ayrıyeten, Bluetooth SIG sertifika web sitesini de ziyaret etti. Ortaya çıkan bu listeler ile dizüstü bilgisayarlar ile ilgili birinci bilgileri edinmiş oluyoruz.

Safety Korea sitesinde yer alan liste, ilgili aygıtların model numaralarını ortaya koyuyor. Galaxy Book 2 Pro 360, NT950QED model numarasına sahipken, Book 2 Pro da NT930XED model numarasına sahip. Safety Korea sertifika listesi, standart Pro modelinin canlı bir imgesini de ortaya koymakta. Fotoğraf, aygıtın gümüş renkli art kısmını ve yan tarafta Samsung logosunu gösteriyor.

Dizüstü bilgisayarların Bluetooth SIG sertifika web sitesinde yer alan listesi ise aygıtların Bluetooth 5.1 takviyesi ile geleceğini onaylıyor. Samsung, dizüstü bilgisayarların öteki ayrıntılarını ise şimdi açıklamış değil. Ayrıyeten şirket, resmi lansman vakit çizelgesi ile ilgili bir bilgi de vermedi. Tekrar de sızdırılan bir bilgi, dizüstü bilgisayarların 2022 yılının ikinci ve dördüncü çeyreği ortasında piyasaya süreceğini ortaya koyuyor.

Son olarak yeni serinin, Galaxy Book 2 ve Galaxy Chromebook Go da dahil olmak üzere dört aygıt içereceğini belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu