Mobil

Samsung Galaxy M33, Geekbench’te Ortaya Çıktı

Samsung, bu yılın ortalarında çıkarttığı Samsung Galaxy M32‘nin halefi olan Samsung Galaxy M33 üzerinde çalışıyor. GSM Arena’nın paylaşmış olduğu habere nazaran, bu modelin bir prototipi, Geekbench bilgi tabanında ortaya çıktı.

Geekbench bilgi tabanında gözüken özelliklere nazaran, akıllı telefonda yonga seti olarak Exynos 1200 yer alıyor. Daha evvel tekrar Geekbench’te ortaya çıkan Samsung Galaxy A53 5G de tıpkı yonga setini kullanıyordu ve iki telefonun da performans testi skorları birbirine hayli yakın. Aslında Galaxy M33’ün, Galaxy A53’ün tekrar markalanmış versiyonu olma ihtimali hayli yüksek.

Bunun yanı sıra Galaxy M33’ün, Galaxy A53’tekinden daha yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip olacağı söyleniyor. Galaxy M33’ün bataryası, SafetyKorea tarafından sertifikalandırıldı ve bu sayede bataryanın kapasitesinin 6.000 mAh olduğu ortaya çıktı. Bununla birlikte Galaxy M32’nin de 6.000 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olduğunu hatırlatalım.

Geekbench’te görülen Samsung Galaxy M33 prototipinde 6 GB RAM bulunuyordu, fakat telefonun çıkışında birden fazla RAM ve depolama alanı seçeneği sunulabilir. Bu ortada prototip modelinde Android 12 işletim sistemi bulunduğu için final eserinde de işletim sisteminin bu versiyonunun olmasını bekliyoruz. Son olarak akıllı telefonun Ocak ayı içerisinde piyasaya sürüleceğini de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu