Mobil

Samsung Galaxy S21 FE, Kutu Açılış Görüntüsü ile Ortaya Çıktı

Samsung Galaxy S21 FE, tüm vakitlerin en çok bilgi sızdırılan akıllı telefonlarından biri olma unvanını taşıyor olabilir. Akıllı telefon ile ilgili resmi bilgilendirmelerin şimdi mevcut olmadığını en başta belirtelim. Fakat telefon ile ilgili bilmemiz gereken çabucak her şeyi çoktan öğrenmiş durumdayız. Akıllı telefonun imgeleri ve özellikleri ortaya çıkmış durumda. Hatta telefonun lansmanının iptal edildiği ve daha sonra tekrardan lansmanın gerçekleştirileceği üzere haberler de bu süreç içerisinde mevcut olmuştu. Bugün ise akıllı telefonun birinci sefer gerçek hayatta uygulamalı olarak kullanıldığı bir görüntü ortaya çıktı.

Max Jumbor tarafından paylaşılan Instagram Reels görüntüsü, Galaxy S21 FE’nin gerçek hayattaki birinci manzaralarını bizlere sunuyor. Buna nazaran akıllı telefon, Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus ile birebir üçlü kamera sistemine sahip üzere görünüyor. Görüntü ayrıyeten, akıllı telefonda Exynos 2100 yonga setinin bulunduğunu da ortaya koyuyor. Akıllı telefon, 6.4 inç OLED ekran boyutu ile Samsung Galaxy S21 ile neredeyse birebir görünüyor. Akıllı telefonun, Ocak ayı başlarında piyasaya sürülmesini bekliyoruz. Geçmişteki söylentiler, telefonun lansmanının 11 Ocak’ta gerçekleşeceğini belirtse de Jon Prosser’a nazaran ilgili Galaxy Unpacked aktifliği 4 Ocak üzere erken bir tarihte de gerçekleştirilebilir.

Sızan görüntüler sadece bundan ibaret değil. Birebir halde sızdırılmış bir uygulamalı görüntü, yayınlayan tarafından özel olarak değiştirilmeden evvel kısa bir mühlet YouTube üzerinden kullanıcılara sunuldu. Görüntü, telefonun daha fazla açıdan manzarasını içeriyordu ve bir kutu açılım görüntüsü olma özelliğini taşıyordu. Buna nazaran, kutu içerisinde bir şarj aygıtının olmadığını görüyoruz. Ayrıyeten görüntü, telefonun Android 12 tabanlı One UI 4.0 ile kutudan çıktığını da doğrulamış durumda.

Son olarak Samsung Galaxy S21 FE akıllı telefonun fiyatlandırma ayrıntılarına buradan ulaşabileceğinizi de belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu