Mobil

Samsung Galaxy S22 Serisi, 9 Şubat’ta Tanıtılabilir

Samsung’un yakın bir vakitte Samsung Galaxy S22 serisini piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu vakte kadar Güney Kore’den gelen haberler, lansman tarihi olarak 8 Şubat’ı işaret ediyordu. Fakat ortaya çıkan son bilgiler, serinin lansman tarihinin 9 Şubat olacağına işaret ediyor.

GSM Arena’nın aktardığı habere nazaran bu tezler Samsung sızıntılarıyla tanınan Ice Universe tarafından ortaya atıldı. Bununla birlikte Çin pazarı için farklı bir lansman tarihi olması ihtimali bulunuyor. Bu nedenle 8 Şubat tarihi de akıllı telefon serisinin Çin’deki ya da globaldeki lansman tarihi olabilir.

Samsung Galaxy S22 serisinin çıkış tarihi prestijiyle üç farklı akıllı telefondan oluşması bekleniyor. Bu akıllı telefonların en güçlüsü olağan ki de Samsung Galaxy S22 Ultra olacak ve bu akıllı telefon, yerleşik bir kaleme sahip birinci S serisi amiral gemisi olacak. Şimdiye kadar yalnızca Samsung Galaxy Note serisi yerleşik bir kalemle birlikte geliyordu.

Galaxy S22 Ultra’nın muhafaza için üstünde bir Gorilla Glass Victus+ barındıracağı ve 1 Hz’den 120 Hz’e kadar dinamik bir yenileme suratını destekleyen yeni LTPO AMOLED ekran ile birlikte geleceği söyleniyor. Bunların yanı sıra akıllı telefonda 5.000 mAh kapasiteli bir batarya, 45 watt gücünde süratli kablolu şarj takviyesi ve 15 watt gücünde kablosuz şarj dayanağı bulunacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu