Mobil

Samsung Galaxy S22 Serisi, Cam Gövdeyle Gelebilir

Samsung, Galaxy Note 20 ve Galaxy S21 akıllı telefonlarını plastik bir gövde ile gönderme kararı almıştı. Bu karar, kullanıcılar tarafından pek de güzel karşılanmadı. Kullanıcılar, bir amiral gemisi akıllı telefon satın aldıkları için, plastik bir gövdeli telefonun bu standartlara pek uymadığını düşünüyordu. Samsung, bu yansıların de tesiriyle, yaklaşmakta olan akıllı telefon serisi Galaxy S22 için gövdede kullanılacak materyal konusunda değişikliğe gidiyor olabilir. Ortaya çıkan bir rapor, şirketin yeni jenerasyon amiral gemisi akıllı telefonlarında cam gövde dizaynına geri döndüğünü gösteriyor.

Sağlam sızıntıları ile tanınan Ice Universe, Samsung’un yeni kuşak amiral gemisi akıllı telefon serisi Galaxy S22 portföyünde yer alan üç modelin de büsbütün cam bir gövdeye sahip olacağını duyurdu. Bu yenilik, geçmişteki karardan hoşnutsuz olan kimi Samsung hayranlarının geri kazanılmasına yardımcı olabilir. Akıllı telefonun tasarım görselleri, geçmiş sızıntılarda ortaya çıkmıştı. Bu görsellerde yer alan akıllı telefonun gövdesinin cam kullanılarak üretilip üretilmeyeceği ise merak konusu.

Bununla birlikte, Galaxy S22 Ultra’nın kamera özellikleri ve art kamera konseyimi dizaynının geçtiğimiz günlerde ortaya çıktığını belirtelim. Burada yer alan manzaralar, akıllı telefonun art kısmında yer alan kamera kurulumunun bir çıkıntı oluşturacağını göstermekte. Bu durum, kullanıcıları bir kılıf kullanmaya teşvik edebilir. Bu türlü bir durumda, gövde üretiminde kullanılan materyal değişikliği pek fazla mana tabir etmiyor üzere görünüyor.

Son olarak, Samsung Galaxy S22 serisinin 2022’nin birinci çeyreğinde piyasaya sürüleceğini belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu