Mobil

Samsung, Galaxy S22 Ultra ile Çekilen Birinci Fotoğrafı Paylaştı

Galaxy S22 Ultra modeliyle çekilmiş birinci fotoğraf Samsung Mobile resmî Twitter hesabı aracılığıyla paylaşıldı.

Galaxy S22 Ultra hakkında şimdiden çok şey söylendi ve paylaşıldı. Samsung bile artık aygıtı saklamaya çalışmıyor. Bununla birlikte şirket daha evvel yeni jenerasyon amiral gemisi serisini 9 Şubat 2022’de tanıtacağını doğrulamıştı.

Kamera, Galaxy S22 Ultra’nın en büyük satış noktalarından biri olacak. Lansman yaklaştıkça, Samsung’un bize aygıtın kamera özellikleri hakkında bir fikir veriyor olabileceği düşünülüyor.

S22 Ultra, şimdiye kadar bildiğimiz kadarıyla 108 MP geniş açılı sensör ve 12 MP ultra geniş sensörle birlikte sunulacak. Ayrıyeten biri 3x, başkası 10x optik zoomlu çift 10 MP sensör olacak. Yani dörtlü kamera heyetimi mevcut.

Samsung’un “Ultra” amiral gemilerindeki kameralar her vakit en üst seviyeyi hedefliyor. Münasebetiyle Galaxy S22 Ultra için de büyük umutlar var. Samsung, şu ana kadar yayınladığı tüm teaser’larda kameranın düşük ışıkta fotoğraf çekme özelliklerini öne çıkardı.

Şirket, resmi toplumsal medya hesaplarında S22 Ultra fotoğraf örneği (gibi görünen) bir görsel yayınladı. Samsung’un teaserlarında düşük ışık performansını yükseltmek için kullandığı başlığı kullanıyor.

Kelam konusu manzara, Pekin’deki 2022 Kış Olimpiyatları‘nın açılış merasiminden bir kare. Samsung uzun müddettir Olimpiyatların resmi sponsoru pozisyonunda. Bu nedenle şirketin yaklaşmakta olan amiral gemisini vurgulamak için bu fırsatı kullandığı kanısı akıllara geliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu