Mobil

Samsung Galaxy Tab S8 Serisinin İmajları Sızdırıldı

Samsung Galaxy Tab S8 serisi için bir duyuru tarihi belirlememiş olsa da, regülasyon kurumlarındaki dokümanlardan sızdırılan kimi canlı manzaralar, aygıtın çıkış tarihinin süratle yaklaştığına işaret ediyor. Bu son derece düşük çözünürlüklü imgelerde, seride yer alacak olan üç aygıt da (Galaxy Tab S8, S8+ ve S8 Ultra) yer almış.

GSM Arena’nın haberine nazaran sızdırılan bu canlı imgeler, aygıtların boyutları dışında pek bir şey ortaya koymuyor, lakin daha evvel de söylediğimiz üzere tabletler sertifikasyon sürecinden geçtiği için çıkış tarihleri epey yakın olabilir. Seriyle ilgili bir öbür kıymetli gelişme de şu: Tıpkı FCC ID’ye sahip ekran kalemi Galaxy Tab S8’in regülasyon sürecinden geçtiği için, büyük bir ihtimalle Galaxy Tab S7 jenerasyonuyla uyumlu bir S-Pen ile birlikte gelecek.

Şimdiye kadarki söylentilerin işaret ettiği üzere, Galaxy Tab S8, 11 inç boyutunda bir ekrana sahip olacak. Galaxy Tab S8+ 12 inç boyutunda bir ekran paneline sahip olacakken, Galaxy Tab S8 Ultra ise 14,6 inçlik bir ekranla birlikte gelecek. Ayrıyeten Ultra modeli, çentikli bir ekrana sahip olacak.

Son olarak Samsung Galaxy Tab S8 serisindeki her üç modelin de Snapdragon 8 Gen 1 yonga seti barındıracağını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu