Teknoloji

Samsung Galaxy Tab S8 Ultra Fotoğrafı Sızdırıldı

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy Unpacked 2022 aktifliğiyle birlikte Galaxy S22 serisini ve yeni Galaxy Tab S8 serisini tanıtacak. Lakin şirket şimdi lansman gerçekleştirmemesine karşın eserlerin fotoğrafları ortaya çıkmaya devam ediyor. Son sızdırılan eser ise Samsung Galaxy Tab S8 Ultra.

Tablet, satışa çıkmayı bırakın, biraz evvel bahsettiğimiz üzere şimdi tanıtılmadı ve 9 Şubat’ta tanıtılacak. Fakat görsele baktığımızda bir mağaza ya da deneme standından çekilmiş bir fotoğraf üzere duruyor. Samsung bildiğiniz üzere eserleri tanıtmadan evvel medya kuruluşlarına sergileyebiliyor. Bu fotoğraf da yüksek ihtimalle misal bir ön gösterimde çekilmiş.

Geçtiğimiz ay neredeyse tüm özellikleri sızdırılan Galaxy Tab S8 Ultra‘nın önünde çentik içinde bulunan 2 adet kamera ile geleceği söyleniyordu. Sızdırılan görsele baktığımızda bu durumun gerçek olduğunu görüyoruz.

Görsel üzerinden daha fazla ayrıntının belirlenemediğini belirtelim.

Galaxy Tab S8 Ultra modeli, 14.6 inç büyüklüğündeki ekranıyla 16:10 görüntüleme oranı sunacak. Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 işlemci ile gelmesi beklenen tablet, 8GB, 12GB ve 16GB bellek yapılandırmaları ile piyasaya sürülecek. Depolama açısından da müşteriler 128GB, 256GB ve 512GB yerleşik depolama kapasitesi ortasında seçim yapma bahtına sahip.

Evvelki sızıntılar, Galaxy Tab S8 Ultra’nın 13MP birincil sensör ve 6MP ultra geniş açılı lens içeren çift art kamera suramı sunduğunu söylemişti. Ayrıyeten tablet ön kısmında ultra geniş açılı lens de dahil olmak üzere iki adet 12MP sensör içerecek.

Son olarak tabletin Android 12 tabanlı One UI 4.1 sürümü ile piyasaya sürüleceğini ve DeX takviyesini Galaxy Tab serisine getireceğini belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu