Teknoloji

Samsung Galaxy Z Flip3 Olimpiyat Oyunları Sürümü Tanıtıldı

Pekin Kış Olimpiyatları yaklaşırken Samsung, bu büyük spor tertibi gururuna sonlu sayıda üretilmiş olan yeni bir Galaxy Z Flip3 sürümünü duyurdu. Samsung Galaxy Z Flip3 Olimpiyat Oyunları Sürümü, büsbütün yeni “kış düşü beyazı” renginde geliyor. Fakat katlanabilir telefonun çerçevesi ve menteşesi üzerinde altın rengi hakim olmakla birlikte, ikinci ekran alanı ise siyah bir kaplamaya sahip.

GSM Arena’nın haberine nazaran, tıpkı vakitte katlanabilir telefonun alt yarısında yer alan Samsung logosunun çabucak altında Pekin 2022 Olimpiyatları logosu da yer alıyor. Yeni Samsung Galaxy Z Flip3 Olimpiyat Oyunları Sürümü, olimpiyatlardan ilham alan duvar kağıtları, simgeler ve kapak ekranı saat tarzlarıyla donatılmış olan özel bir temayla birlikte geliyor.

8 GB RAM ve 256 GB depolama alanıyla birlikte gelen bu özel sürüm Galaxy Z Flip3, Samsung’un Çin’deki resmi online mağazasında 1.258 dolara tekabül eden bir fiyattan listelendi. Şu anda ön siparişe açık olan katlanabilir aygıtın satışları 15 Ocak’ta başlayacak. Bununla birlikte olimpiyatlara katılan tüm atletlere bu özel sürüm Galaxy Z Flip3’ten verilip verilmeyeceği ve telefonun küresel olarak satışa sunulup sunulmayacağı şimdi aşikâr değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu