Teknoloji

Sızıntı! VW ID.Buzz’ın İç Tasarımı ortaya çıktı!

Volkswagen’in elektrikli minibüsü ID.Buzz elektrikli araçlar füryasına çok ses getirecek formda duyurulmuştu. Firmanın tanıtımına sayılı günler kala aracın iç dizaynına ilişkin manzaraları sızdırılıdı.

Yaklaşan Volkswagen ID.Buzz‘ın iç fotoğrafları, tam elektrikli minibüsün resmi 9 Mart’taki çıkışından evvel çevrimiçi olarak sızdırıldı. Başlangıçta özel bir Facebook profilinde yayınlanan lakin o vakitten beri kaldırılan dört iç yer imgesi, neredeyse üretime hazır iç yeri gösteriyor.

Gösterge paneli ve gösterge ekranı kısmen kalın bir kumaş modülüyle kaplanmış, geriye kalan kısımlar ise biraz daha sade dizayna sahip. Firmanın tanıtım için ürettiği bu aracı birileri fotoğraflamayı başarmış. Kapıların ve art bagaj kapağının açık bırakılıp bırakılmadığı yahut fotoğrafçı tarafından bilerek açılıp açılmadığı bilinmiyor.

Minibüsün gerisi, tabandan yalnızca birkaç inç üstte bulunan bir çeşit raf içeriyor. Pekala neden? Olası, aracı resmi bir minibüs olarak nitelendirmek için ABD ve öteki pazarlarda gerekli bir özellik olan büsbütün düz bir yükleme tabanı oluşturmaktır. Rafın ve tabanın üzerindeki açılır kapanır kapak, mümkün hırsızlıklardan rastgele bir kargoyu gizlemeye yardımcı olmakta.

İkinci sıraya geçerken, katlanmış sol taraftaki koltuğun açılmış art rafla kusursuz bir formda hizalandığını ve böylelikle ek ve daha rahat saklama için daha da geniş düz bir yer oluşturduğunu fark edebilirsiniz. ID.Buzz, yere monte edilmiş pil ekibi nedeniyle, Chrysler Pacifica‘da bulunanlar üzere tabana düz bir biçimde katlanabilen ikinci sıra koltuklara sahip değil.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu