Teknoloji

Skoda Octavia fiyatlarında Ocak sürprizi! Bu liste çok başka!

Sıfır araba piyasasında yaşanan gelişmeleri sizlerle paylaşmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise Skoda Octavia. Büsbütün yenilenmiş kasasıyla karşımıza çıkan yeni Octavia, epeyce beğenildi. Bilhassa arttan bakıldığında ağabeyi Superb ile çok benzediği anlaşılan arabanın fiyat listesi güncellendi. C sınıfı bir sedan olan arabanın özellikleri ise premium diye geçinen otomobillere taş çıkartacak cinsten.

Şayet dolu bir Octavia alırsanız koltuk ısıtmasından direksiyon ısıtmasına, elektrikli bagajdan anahtarsız giriş ve çalıştırmaya kadar daha pek çok özellik arabaya eklenmiş oluyor. Ayrıyeten Skoda iç yerdeki gereç kalitesini de standartların epey üzerinde tutmuş. Kapı içlerinde sert plastik yerine yumuşak gereç kullanan Çekyalı üretici, kokpitte de deri ayrıntılara yer vermiş.

Skoda Octavia şimdiki fiyat listesi

Skoda Octavia baz donanım düzeyinde karşımıza 1.0 litrelik elektrik dayanaklı akaryakıtlı bir motor ile geliyor. 110 beygir güç üreten bu motora ise DSG olarak bilinen çift kavramalı bir şanzıman eşlik ediyor.

Seçkine olarak isimlendirilen bu paketin fiyatı ise hali hazırda 575.305 TL. C sınıfı bir sedan için bu fiyatı çok bulanlar olabilir. Fakat aracın sınıfının üzerinde özellikler sunduğunu da unutmamak gerekiyor.

Dilerseniz artık lafı fazla uzatmadan sizleri aracın versiyon seçenekleri ve yeni fiyat listesi ile baş başa bırakmış olalım. İşte bütün fiyatları içeren liste!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu