Teknoloji

Skoda Superb fiyat listesi! Bu arabaya sahip olanlar artık varlıklı sayılacak!

Skoda Superb fiyat listesi bir defa daha güncellendi. Bu güncelleme sonrasında anladık ki modelin fiyatlarına bir kere daha artırım geldi. Açık konuşmak gerekirse bu artırıma biz de bir mana veremedik. Sonuç olarak ne dolar kurunda bir oynama vardı ne de çip krizinde yeni bir gelişme.

Münasebetiyle da markanın sadece model yılı 2022 oldu diye fiyatları bu noktaya çekmesi biraz enteresan. Çünkü 2021 model yılındaki fiyatlarla ortada önemli farklar var. Pekala lakin yapılan bu son değişikliklerin sonrasında aracın yeni fiyatları nasıl şekillendi?

Skoda Superb fiyat listesi: Fiyatı 1.5 milyona yaklaştı!

Skoda Superb geçtiğimiz aylarda Comfort Plus olarak isimlendirilen giriş paketi ile bizleri karşılıyordu. Ama bu donanım düzeyini artık görmüyoruz. Bunun yerine ikinci düzeyde bulunan Seçkine paketin başlangıç olarak önümüze konduğuna şahit oluyoruz.

Geçtiğimiz ay 699.400 TL’den satılan bu donanımın 2022 model yılı fiyatı 719.900 TL olarak güncellenmiş. Modelin en değerli versiyonunun fiyatı ise 1.409.900 TL’den 1.449.900 TL’ye kadar çıkmış durumda.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu