Oyun

Star Wars: Knights of the Old Republic Remake İki Dövüş Modu Sunacak

İnternette ortaya çıkan dedikodulara nazaran Star Wars: Knights of the Old Republic Remake oyunu iki farklı dövüş modu ile oyuncuların karşısına çıkacak. Defining Duke podcast’inin son kısmında, merakla beklenen tekrar üretimin iki savaş moduyla geleceği ortaya çıktı. Birincisi, God of War ve Nioh’dan ilham alan tam aksiyon bir savaş modu olacak, ikincisi ise Final Fantasy VII Remake’in bekleme moduna kıyasla daha yavaş bir savaş modu olacak.

Bespin Bulletin’de yayınlanan yeni bir habere nazaran, Star Wars: Knights of the Old Republic yine üretimi şimdi aksiyonda görmediğimiz Star Wars oyunlarının sonuncusu niteliğinde. Oyun muhtemelen Star Wars Jedi: Fallen Order devamı ve LEGO Star Wars: The Skywalker Saga’nın piyasaya sürülmesinin akabinde 2023’te piyasaya sürülecek. Natürel ki mevcut pandemi şartları nedeniyle bu çıkış tarihleri de değişebilir.

Son olarak Star Wars: Knights of the Old Republic’in PC ve PlayStation 5 için geliştirildiğini, çıkış tarihinin de şimdi muhakkak olmadığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu