Oyun

Subway Surfers devam oyunu Metroland nasıl indirilir?

3 Şubat’ta AppGallery’ye özel olarak yayınlanan MetroLand, oyuncuları genç ve enerjik kaşifler olmaya, atılgan olmaya, kaçmaya ve hatta makûs MegaCorp muhafızlarını geçmek için parkur yapmaya davet ediyor.

Danimarka merkezli Kiloo, kullanıcı dostu bir süratte beş dakika yahut birkaç saat oynanabilen bu yeni oyununu geliştirmeye büyük yatırım yaptı.

MetroLand, isminden da anlaşılacağı üzere, metropolitan bir etrafa sahip. Oyun bir dizi kentte geçiyor ve siz ilerledikçe yedi farklı alanın kilidi açılıyor. Hareketlilik, sürat ve heyecana vurgu yaparak ağır, çağdaş kent hayatını örneklendirmeyi amaçlıyor.

Subway Surfers devam oyunu Metroland nasıl indirilir?

Kendi oyunu da dahil olmak üzere piyasada en çok indirilen sonsuz koşucu oyunlarına emsal biçimde Kiloo, MetroLand’i bir sonraki düzeye taşıdı, yeni tasarım trendlerini dahil etti, oyunu yeniledi ve daha geniş bir kullanıcı profiline hitap etmek için meta öğeler ekledi.

“Yıllar boyunca sonsuz koşu oyunları üzerinde çalışırken edindiğimiz tüm tecrübesi bir ortaya getirdik ve bunları gündelik koşu oyunumuzda harika bir formda birleştirdik. MetroLand tanıdık ve ilgi cazip, lakin yeniden de şaşırtan, Kiloo CEO’su Jacob Møller, MetroLand, MegaCorp’un düşmanıdır” dedi. “ABD’ye karşı eğlenceli isyanlarında karizmatik genç kümemize katılacak kadar yiğit herkes için yenilikçi.”

“Oyunlar daha uzun yahut daha kısa, daha kolay yahut daha sıkıntı, karikatürize yahut gerçekçi olabilir. Lakin nihayetinde, uygun oyunları başkalarından ayıran cümbüş düzeyidir. AppGallery editörlerinin kullanıcılarımız için piyasadaki en uygun oyunları seçmesine imkan tanıyor,” dedi Huawei’nin taşınabilir hizmetlerden sorumlu lider yardımcısı Jaime Gonzalo. “Bu mantığı göz önünde bulundurarak, yeni jenerasyon sonsuz koşu oyunları çeşidinin tacını elinde tutan harika Kiloo grubunu tüm Android akıllı telefonlardaki tüm AppGallery kullanıcılarına sunmaktan son derece mutluyuz.”

Uygulamalar ve oyunlar için resmi Huawei uygulama dağıtım platformu olan AppGallery, tüm Huawei akıllı telefonlara evvelden yüklenmiş olarak gelir. Lakin uygulama mağazası, öteki tüm Android akıllı telefon markaları için direkt resmi web sitesinden indirilebilir. Oyuncular, AppGallery’yi indirerek milyonlarca faal oyuncudan oluşan oyun topluluğuna katılabilir ve özel kataloğundan ve tekliflerinden yararlanabilir.

Geçen yıl içinde AppGallery, 580 milyon global aylık etkin kullanıcıyla (yıllık yüzde 10 artışla) dünyanın en büyük üçüncü uygulama mağazası haline geldi. 187.000’den fazla uygulama artık HMS Core ile entegre edildi ve bu da Çin dışındaki uygulama dağıtımlarında yıldan yıla yüzde 56’lık bir artış olduğunu gösteriyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu